Banner Image

Careers at TMF Group

Wherever you’re based and whatever your role at TMF Group, one thing’s for certain: you’ll be part of a truly diverse, global business and benefit from the many advantages that brings.

Already Applied?

Update your details, view your application
and progress >> Login

Job search

Refine search

Work Type

Locations

Categories

Junior Accounting Specialist

Work type: Full time, Intern, Part time
Location: Prague, Czech Republic
Categories: Client Accounting
Office Location: Czech Republic

V rámci našeho výběrového řízení nikdy od kandidátu nepožadujeme platbu a kandidáty vždy kontaktujeme prostřednictvím našich firemních účtů a platforem. Pokud Vás někdo požádá o platbu, pravděpodobně se jedná o podvod. Zkontrolujte, zda je pozice, o kterou máte zájem, zveřejněna zde, na našich webových stránkách.

O nás

TMF Group v České republice působí již 25 let. Zkušený tým specialistů poskytuje služby v oblasti účetnictví, korporátních služeb, daní, mezd a lidských zdrojů mezinárodním korporacím i lokálním společnostem.

Naše společnost je celosvětově známá, 60 % z žebříčku největších společností Fortune Global 500 a FTSE 100 jsou našimi klienty. Jestli se chcete dostat k zajímavým mezinárodním projektům, tak jste právě dorazili do cíle!

Co je u nás jiné?

V rámci jednoho oddělení pracujeme na účetnictví i daních. Soustředíme se na veškeré možné a dostupné oblasti působení účetnictví. Jsme mezinárodní firma s lokálním prostředím, kde si vážíme transparence a zpětné vazby. U nás se můžete posunout od hloubkové expertízy až po manažerskou roli.

Tvoje budoucí pracovní náplň

Tvojí náplní práce bude především účtování základních dokladů, seznámíme tě s účetním systémem a s požadavky rozmanité klientely, naučíš se zvládat základní účetní operace a postupně probereš zodpovědnost za svěřenou agendu.

Dle schopností budeš moci zpracovávat přiznání k DPH, či účtovat složitější účetní případy, a to s vedením a podporou zkušenějších kolegů.

Hledáme jak nezkušené kolegy se znalostí účetnictví a zájmem se rozvíjet, tak ty, kteří už zkušenosti mají a rádi by ji prohloubili. Možnost růstu je u nás samozřejmostí.

Jak jsme si tě vysnili?

Hledáme ty, kteří mají smysl pro detail a bez problémů koordinují práci na více klientech a aktivně hledají řešení, chtějí se dále učit a vzdělávat a být součástí silného týmu, kde se na sebe jeho členové mohou spolehnout.

  • Praxe se zpracováváním účetnictví je výraznou výhodou, ale momentálně hledáme i šikovné studenty bez praxe;
  • Preferujeme studenty/absolventy vysoké školy ekonomického směru;
  • Určitě byste se měli domluvit anglicky na úrovni B2, česky/slovensky také na pokročilé úrovni;
  • Balíček Microsoft office ovládáš na uživatelské úrovni, a to především Excel, se kterým budeš pracovat na denní bázi.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Balík benefitů – 8 dní dovolené navíc, 13. mzda, bonusy, stravenky 200,-Kč/den, příspěvek na Pluxee (Sodexo) Flexi ve výši 600 Kč + příspěvek na narozeniny v hodnotě 500 Kč na Pluxee Flexi, 2 sicks days na rok, angličtina v pracovní době, budget na teambuildingy a vzdělávání, 1x týdně jóga v kanceláři, firemní akce a večírky -týmové/celofiremní (bowling, paintball, letní barbecue na střeše aj.);
  • Flexibilní pracovní doba a 3 dny v týdnu home office;
  • Full-time smlouvu na dobu neurčitou;
  • Jsme hrdí na silnou kulturu zpětné vazby, o feedback můžeš požádat kdykoli;
  • Kariérní růst: svou kariéru můžeš posouvat prostřednictvím interních příležitostí v rámci TMF;
  • Každý den najdeš v kanceláři kávu, čaj, čerstvé ovoce a nanuky;
  • Nabízíme ti bezplatnou formu online vzdělávání v rámci naší oblíbené TMF Business Academy, kde máš možnost výběru z široké škály kurzů;
  • Nabízíme ti práci v mezinárodním prostředí se zajímavým portfoliem klientů;
  • Můžeš počitat s podporou od kolegu a chapavým přistupem manažera;
  • Rovněž ti nabízíme alternativu bezplatného online vzdělávání přes interaktivní jazykový portál GoFluent. Je jen na tobě, o který jazyk projevíš zájem.

Jak bude vypadat výběrko?

1.Spojí se s vámi recruiterka Lucia Kluková.
2. Osobní pohovor s kolegy Anetou Zemánkovou a Davidem Víchem.
3. Zpětná vazba, kterou dostanete vždy do několika dnů od prvního kontaktu.

Rádi byste se dozvěděli více o kariéře v TMF Group? Podívejte se na video:

Advertised: Central Europe Standard Time
Applications close: Central Europe Daylight Time

Back to search results Apply now Refer a friend