Banner Image

Careers at TMF Group

Wherever you’re based and whatever your role at TMF Group, one thing’s for certain: you’ll be part of a truly diverse, global business and benefit from the many advantages that brings.

Already Applied?

Update your details, view your application
and progress >> Login

Job search

Refine search

Work Type

Locations

Categories

Starsza Specjalistka / Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Work type: Full time
Location: Katowice, Poland, Warsaw, Poland, Poland
Categories: Client Payroll
Office Location: Poland – Katowice

Nigdy nie prosimy o płatność w ramach naszego procesu selekcji i zawsze kontaktujemy się z kandydatami za pośrednictwem naszych kont firmowych i platform. Jeśli zostaniesz poproszony o płatność, prawdopodobnie jest to oszustwo. Sprawdź, czy stanowisko, które Cię interesuje, nie zostało opublikowane tutaj, na naszej stronie internetowej.

O TMF Group

TMF Group jest wiodącym dostawcą kluczowych usług administracyjnych, pomagającym klientom bezpiecznie inwestować i działać na całym świecie. Naszych ponad 11 000 ekspertów i 125 biur w 87 jurysdykcjach na całym świecie obsługuje korporacje, instytucje finansowe, osoby zarządzające aktywami, klientów prywatnych i biura rodzinne, zapewniając połączenie usług księgowych, podatkowych, płacowych, administrowania funduszami, zapewniania zgodności i zarządzania podmiotami niezbędnych do globalnego sukcesu biznesowego.

ODKRYJ ROLĘ

Poszukujemy Starszego Specjalisty ds. Kadr i Płac, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie lub Katowicach i będzie wykonywał różnorodne czynności kadrowo-płacowe dla przydzielonych, stosunkowo skomplikowanych klientów.

Kluczowe Obowiązki

Operacje:

  • Dbanie o terminowe i prawidłowe złożenie wszelkich dokumentów do odpowiednich polskich organów (ZUS, PIT, PFRON, GUS)
  • Przygotowanie bankowego pliku płacowego do przesłania do systemu bankowego w celu dokonania płatności
  • Odpowiedzialny za cały zakres działań kadrowo-płacowych określony w zakresie obsługi przydzielonych klientów
  • Przesyłanie wszystkich wyników i raportów dla klientów do Menedżera w celu zatwierdzenia
  • Konsultowanie z Menadżerem trudnych i niestandardowych zagadnień kadrowo-płacowych
  • Podpisanie odpowiednich dokumentów/zeznań podatkowych/płatności zgodnie z udzielonym pełnomocnictwem
  • Wszelkie inne zadania zgodne z indywidualnymi kompetencjami i obszarem specjalizacji, zlecone przez Menedżera lub HoD

Zgodność:

  • Identyfikacja usług wykraczających poza zakres i przekazywanie odpowiednich informacji Menedżerowi
  • Identyfikacja błędów lub brakujących dokumentów dostarczonych przez klienta
  • Przeglądanie bankowego pliku płacowego przed przesłaniem go do systemu bankowego w celu dokonania płatności
  • Odpowiedzialny za przeglądanie i kontrolowanie programu dla przydzielonych klientów
  • Przeglądanie list płac klientów i identyfikacja błędów
  • Bycie proaktywnym i wykorzystywanie inicjatywy do wyjaśniania problemów, identyfikowania oszczędności i wydajności dla klientów i procesów w Zespole, proaktywne dzielenie się najlepszymi praktykami
  • Bieżące śledzenie zmian w przepisach kadrowo-płacowych i prawie pracy
  • Praca zgodnie ze wszystkimi procedurami firmy i związanymi z nimi standardami pracy

Klienci:

  • Uczestnictwo w spotkaniach operacyjnych z przedstawicielami klientów
  • Dostarczanie informacji klientowi na czas, aby zapewnić pracownikom klienta wynagrodzenie w określonym terminie
  • Świadczenie usług głównie dla średnich i dużych klientów pod minimalnym nadzorem
  • Dbanie o to, aby Klient przesyłał niezbędne informacje terminowo i we właściwym formacie
  • Odpowiedzialny za przygotowywanie raportów i statystyk oraz innych wymaganych wyników dla przydzielonych klientów
  • Komunikacja z klientem odnośnie szerokiego zakresu zagadnień operacyjnych

Ludzie:

  • Udzielanie instrukcji Stażystom i Asystentom w zakresie ich podstawowych zadań (takich jak: prowadzenie ewidencji i wprowadzanie danych do systemu) oraz wspieranie ich w bardziej skomplikowanych zadaniach
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i dzielenie się wiedzą z pozostałymi członkami zespołu
  • Zapewnienie wsparcia w rozwoju zawodowym i onboardingu pracowników zespołu na niższym poziomie (Stażyści i Asystenci)
  • W razie potrzeby wsparcie specjalistów
  • Pełnienie funkcji Zastępcy Menedżera, w przypadku nieobecności Menedżera
  • Prowadzenie szkoleń dla stażystów/asystentów/młodszych specjalistów
  • Określanie potrzeb szkoleniowych członków zespołu

Kluczowe wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń
  • Doświadczenie w branży outsourcingowej będzie zaletą
    Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, ekonomia, zarządzanie, prawo lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Zaawansowana znajomość MS Office
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych Enova lub Symfonia
  • Angielski na poziomie minimum B2 ze znajomością słownictwa technicznego

Co możemy Ci zaoferować?

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do ubezpieczeń na życie
  • Bezpłatne zajęcia języka angielskiego online - Business English
  • Dostęp do internetowej platformy do nauki języków obcych - GoFluent
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie biletów na zajęcia sportowe
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Karta przedpłacona (lunch card) doładowywana każdego miesiąca
  • Dostęp do platformy Helping Hand
  • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.

Informujemy, że skontatkujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o karierze w TMF Group? Obejrzyj ten film:

Advertised: Central European Daylight Time
Applications close: Central European Standard Time

Back to search results Apply now Refer a friend